Japońskie Traktorki Ogrodnicze
AKANT-OGRODY
O FirmieJapońskie Traktorki ogrodoweKontakt
KUBOTA
YANMAR
ISEKI
MITSUBISHI
SHIBAURA
HONDA
HINOMOTO
SUZUE
Japońskie Traktorki ogrodowe
Kubota w Japonii powstała w 1890 roku i stała się światowym liderem marki z zaangażowania na rzecz społeczeństwa oferując przyjazne dla środowiska urządzenia mające na celu poprawę jakości życia. Wprodukowała 180 modeli ciągników.

Yanmar powstała w Japonii w 1912 roku. Firma posiada długą historię z małych silników diesla. Wyprodukował 105 modeli mini traktorków.

Japońska firma Iseki maszyny rolnicze  została założona w 1926 roku. Wyprodukowała 164 modele traktorów.

W 1980 roku Mitsubishi i Satoh Maszyny połączyły się, tworząc Mitsubishi maszyny rolnicze. Wyprodukowała 45 modeli – Mitsubishi i 42 modeli – Satoh

 

Shibaura została założona w 1950 roku jako joint venture między firmami Toshiba i Ishikawajima Harima Industries (IHI). Firma rozpoczęła się produkcją silników i ciągników, w ogrodzie, i zaczął budować traktory kompaktowe w 1961 roku.Wprodukowała 70 modeli ciąników.

Hinomoto była nazwą handlową dla ciągników produkowanych przez Toyosha można prześledzić jej korzenie, pługi, zbudowany przez Denzou Tanoue w 1863 roku. Hinomoto traktory kompaktowe pojawiły się w latach 1950.Wprodukowała 68 modeli mini ciągników.

0 element(y|ów)


 
O FirmieJapońskie Traktorki ogrodoweKontakt